MFR1WSDRE52-23K
YAGEO
型号:
MFR1WSDRE52-23K
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 23K OHM 0.5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 23 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 1W