MFR1WSJB-52-0R68
YAGEO
型号:
MFR1WSJB-52-0R68
描述:
RES 0.68 OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 mOhms
Series MFR
Power (Watts) 1W