MFR200FBE73-1K21
YAGEO
型号:
MFR200FBE73-1K21
描述:
RES 1.21K OHM 1% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.21 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 2W