MFR25SFBF52-1M3
YAGEO
型号:
MFR25SFBF52-1M3
描述:
RES 1.3M OHM 1% 1/4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.3 MOhms
Series MFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W