MFR2WSFTF52-365K
YAGEO
型号:
MFR2WSFTF52-365K
描述:
RES 365K OHM 1% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 365 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 2W