MFR3WSJT-73-680R
YAGEO
型号:
MFR3WSJT-73-680R
描述:
RES 680 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series MFR
Power (Watts) 3W