MFR50SFTE52-200K
YAGEO
型号:
MFR50SFTE52-200K
描述:
RES 200K OHM 1% 1/2W AXIAL
库存 : 7884
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W