MFR50SFTE52-3M83
YAGEO
型号:
MFR50SFTE52-3M83
描述:
RES 3.83M OHM 1% 1/2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.83 MOhms
Series MFR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W