NXP USA Inc.
型号:
MFRC63002HN,151
品牌:
封装:
32-HVQFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC RFID READER 13.56MHZ 32HVQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.1655
$6.1655
10
$5.5062
$55.062
25
$4.95558
$123.8895
80
$4.515112
$361.20896
230
$4.074588
$937.15524
490
$3.656122
$1791.49978
980
$3.30372
$3237.6456
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Standards | ISO 14443, MIFARE |
| Supplier Device Package | 32-HVQFN (5x5) |
| Series | MIFARE® |
| Type | RFID Reader |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 13.56MHz |
| Package | Tray |
| Interface | I²C, SPI, UART |
| Base Product Number | MFRC63002 |