Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MFU0402FF00630E100
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BOARD MNT 630MA 32VDC 0402
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.361
$0.361
5
$0.3515
$1.7575
10
$0.342
$3.42
50
$0.28728
$14.364
100
$0.238545
$23.8545
250
$0.216828
$54.207
500
$0.184319
$92.1595
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.0014 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.4 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | UL |
| Current Rating (Amps) | 630 mA |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Size / Dimension | 0.040" L x 0.020" W x 0.013" H (1.00mm x 0.50mm x 0.32mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MFU |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Package | Tape & Reel (TR) |