Microwave Technology Inc.
型号:
MGA-444940-02
封装:
-
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 4.4GHZ-4.9GHZ
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$121.3625
$121.3625
10
$114.4275
$1144.275
25
$107.4925
$2687.3125
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 400mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | 10-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 28V |
| Test Frequency | 4.4GHz ~ 4.9GHz |
| Mfr | Microwave Technology Inc. |
| Frequency | 4.4GHz ~ 4.9GHz |
| Noise Figure | - |
| P1dB | 33dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 12dB |