MGDBK35HC
Gaia Converter
型号:
MGDBK35HC
描述:
DC DC CONVERTER
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.5A, 3.5A
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 17-DIP Module, 12 Leads
Efficiency 83%
Mfr Gaia Converter
Features Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -5V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.88" L x 1.90" W x 0.49" H (73.3mm x 48.3mm x 12.8mm)
Number of Outputs 2
Series MGDK35 (35)
Power (Watts) 35 W