Silicon Labs
型号:
MGM13P02F512GA-V2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF TXRX MODULE BT TRACE ANT SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.907
$21.907
10
$20.22075
$202.2075
25
$18.53564
$463.391
100
$17.131445
$1713.1445
250
$16.288928
$4072.232
500
$15.31875
$7659.375
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 8.5mA |
| Serial Interfaces | GPIO, I²C, I²S, SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 10dBm |
| Series | Mighty Gecko |
| Antenna Type | Integrated, Trace |
| Sensitivity | -102.1dBm |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | 2Mbps |
| Memory Size | 512kB Flash, 64kB RAM |
| Current - Receiving | 11mA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.8V |
| Modulation | DSSS, GFSK, O-QPSK |
| Mfr | Silicon Labs |
| Frequency | 2.4GHz |
| Utilized IC / Part | EFR32MG13 |
| Package | Strip |
| Protocol | Bluetooth v5.0, Thread, Zigbee® |
| Base Product Number | MGM13P02 |