MGM3FT510K
Stackpole Electronics Inc
型号:
MGM3FT510K
封装:
Axial
描述:
RES 510K OHM 1% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 510 kOhms
Series MGM
Power (Watts) 3W