MGS-24A-3T
R-K Electronics, Inc.
型号:
MGS-24A-3T
描述:
RELAY TIME DELAY 300SEC
用户指南
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Delay Time 0.1 Sec ~ 300 Sec
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Relay Type Solid State Relay
Series -
Function Off-Delay
Voltage - Supply 24VAC