MGS10123R3
Cosel USA, Inc.
型号:
MGS10123R3
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 18V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.6A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series MGS (10W)
Type Isolated Module
Package / Case 7-SIP Module
Efficiency 87%