MGV0502R68M-10
Laird-Signal Integrity Products
型号:
MGV0502R68M-10
描述:
FIXED IND 680NH 10A 12.4MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 15A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.091" (2.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12.4mOhm Max
Series MGV
Inductance 680 nH