MGV06034R7M-12
Laird-Signal Integrity Products
型号:
MGV06034R7M-12
描述:
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
库存 : 2000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Series MGV
Inductance 4.7 µH