MGV06053R3M-10
Laird-Signal Integrity Products
型号:
MGV06053R3M-10
描述:
FIXED IND 3.3UH 8.5A 20.9MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 20.9mOhm Max
Series MGV
Inductance 3.3 µH