MH4532-131Y
Bourns Inc.
型号:
MH4532-131Y
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FERRITE BEAD 130 OHM 1812 1LN
库存 : 3750
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 130 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.067" (1.70mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A