MHE06033R3M-10
Laird-Signal Integrity Products
型号:
MHE06033R3M-10
描述:
HIGH CURRENT LOW DCR POWER INDUC
库存 : 3867
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 11A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 19.2mOhm Max
Series MHE
Inductance 3.3 µH
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 25MHz