MHL60JB7R00
Stackpole Electronics Inc
型号:
MHL60JB7R00
描述:
60W, 5%, Bulk, 7 Ohms
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.787" (20.00mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 260ppm/°C
Size / Dimension 4.528" L x 1.575" W (115.00mm x 40.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 7 Ohms
Series MHL
Power (Watts) 60W