NXP USA Inc.
型号:
MHT1003NR3
品牌:
封装:
OM-780-2
批次:
-
描述:
IC TRANS RF LDMOS 2450MHZ
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Current Rating (Amps) | - |
| Voltage - Rated | 32 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Power - Output | 250W |
| Supplier Device Package | OM-780-2 |
| Series | - |
| Package / Case | OM-780-2 |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 15.9dB |
| Base Product Number | MHT10 |