MI0603J680R-00
Laird-Signal Integrity Products
型号:
MI0603J680R-00
描述:
FERRITE BEAD 68 OHM 0603 1LN
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 100mOhm
Impedance @ Frequency 68 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MI
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1A