Laird-Signal Integrity Products
型号:
MI1806J800R-10
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE BEAD 78 OHM 1806 1LN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.22325
$2.2325
25
$0.18848
$4.712
50
$0.16568
$8.284
100
$0.1482
$14.82
250
$0.129048
$32.262
500
$0.11685
$58.425
1000
$0.099398
$99.398
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 30mOhm |
| Impedance @ Frequency | 78 Ohms @ 100 MHz |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 1806 |
| Package / Case | 1806 (4516 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 1A |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Filter Type | Power, Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |