Laird-Signal Integrity Products
型号:
MI1812K121R-10
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.41705
$4.1705
25
$0.35188
$8.797
50
$0.30951
$15.4755
100
$0.276925
$27.6925
250
$0.241072
$60.268
500
$0.218253
$109.1265
1000
$0.185678
$185.678
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 55mOhm |
| Impedance @ Frequency | 120 Ohms @ 100 MHz |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 1812 |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 1.5A |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Filter Type | Power, Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |