Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
MIN02-002DC220J-TF
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP MICA 22PF 5% 300V SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.629
$3.629
10
$3.2699
$32.699
50
$2.83442
$141.721
100
$2.47095
$247.095
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Dielectric Material | Mica |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 300 V |
| Size / Dimension | 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MIN |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 22 pF |
| Features | RF, High Frequency |
| Package | Tape & Reel (TR) |