Littelfuse Inc.
型号:
MINIASMDCH050F-2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PTC RESET FUSE 0.50A 30V 1812
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 500 mA |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | - |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 20 A |
| Size / Dimension | 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 1.35 Ohms |
| Series | PolySwitch®, miniASMD |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | 0.032" (0.82mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 200 mOhms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 1.6 A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 100 ms |