onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.5282
$5.282
100
$0.4047
$40.47
500
$0.319903
$159.9515
1000
$0.25592
$255.92
2000
$0.231924
$463.848
5000
$0.215935
$1079.675
10000
$0.207936
$2079.36
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 3MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 3 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1.2V @ 375mA, 3A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 100 V |
| Supplier Device Package | DPAK |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Power - Max | 1.56 W |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 50µA |
| Package | Tube |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10 @ 3A, 4V |
| Base Product Number | MJD31 |