onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.779
$0.779
10
$0.6859
$6.859
100
$0.52554
$52.554
500
$0.415454
$207.727
1000
$0.332367
$332.367
2000
$0.301216
$602.432
5000
$0.28044
$1402.2
10000
$0.270047
$2700.47
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 50MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 3 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1.7V @ 600mA, 3A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 40 V |
| Supplier Device Package | TO-126 |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | TO-225AA, TO-126-3 |
| Power - Max | 1.5 W |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Bulk |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 50 @ 100mA, 1V |
| Base Product Number | MJE170 |