APEM Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8265
$0.8265
10
$0.798
$7.98
25
$0.74594
$18.6485
100
$0.6479
$64.79
250
$0.589532
$147.383
500
$0.546535
$273.2675
1000
$0.506616
$506.616
2500
$0.46056
$1151.4
5000
$0.429856
$2149.28
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 160gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | APEM Inc. |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | Tactile Feedback |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Switch Travel | 0.25mm |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 2.30mm |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Outline | 6.30mm x 6.20mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | MJTP |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Bulk |
| Actuator Material | Thermoplastic |
| Base Product Number | MJTPS |