首页 / RF 天线 / MK24-9-RMMCX
minImg
MK24-9-RMMCX
TE Connectivity Laird
型号:
MK24-9-RMMCX
描述:
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-MMCX
用户指南
Frequency Range -
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-MMCX
Mounting Type Bracket Mount
RF Family/Standard -
Height (Max) -
Product Status Active
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Mfr TE Connectivity Laird
Return Loss -
Features -
Package Bulk
Gain 9dBi
Base Product Number MK24-9
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)