MK732-50.0M-1%
Caddock Electronics Inc.
型号:
MK732-50.0M-1%
描述:
RES 50M OHM 1% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.300" (7.63mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±80ppm/°C
Size / Dimension 0.290" L x 0.095" W (7.37mm x 2.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 50 MOhms
Series MK700
Power (Watts) -
Package / Case Radial
Number of Terminations 2
Mfr Caddock Electronics Inc.
Features Moisture Resistant, Non-Inductive
Package Bulk
MK732-50.0M-1% 标签
  • MK732-50.0M-1%
  • MK732-50.0M-1% PDF
  • MK732-50.0M-1% 数据表
  • MK732-50.0M-1% 规格
  • MK732-50.0M-1% 图片
  • 买 MK732-50.0M-1%
  • MK732-50.0M-1% 价格
  • MK732-50.0M-1% 分类
  • MK732-50.0M-1% 关联产品
  • MK732-50.0M-1% 关联新闻