Essentra Components
型号:
MKKJ-4-RT
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP J-TYPE CLEAR ADHESIVE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.4921
$4.921
25
$0.44992
$11.248
50
$0.42351
$21.1755
100
$0.405935
$40.5935
250
$0.370614
$92.6535
500
$0.352963
$176.4815
1000
$0.291194
$291.194
2500
$0.264718
$661.795
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Clear |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, J-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.656" (16.66mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Flame Retardant |
| Height | 0.406" (10.31mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | MKKJ-4 |