Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MKP386M410200JT7
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.1UF 5% 2KVDC SCREW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.1355
$18.1355
10
$17.22825
$172.2825
50
$14.50764
$725.382
100
$13.60096
$1360.096
500
$12.059471
$6029.7355
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Snubber |
| Height - Seated (Max) | 1.201" (30.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | Screw Terminals |
| Lead Spacing | - |
| Size / Dimension | 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 11 mOhms |
| Series | MKP386M |
| Voltage Rating - DC | 2000V (2kV) |
| Package / Case | Rectangular Box |
| Voltage Rating - AC | 700V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |