WIMA
型号:
MKP4J041507D00KSSD
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MKP 4 1.5 UF 630 VDC 10% 15X26X4
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.496
$3.496
100
$3.3535
$335.35
200
$3.14355
$628.71
500
$2.95735
$1478.675
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Frequency, Switching |
| Height - Seated (Max) | 1.024" (26.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Size / Dimension | 1.634" L x 0.591" W (41.50mm x 15.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKP 4 |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 280V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 1.5 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |