WIMA
型号:
MKS4J031005B00JSSD
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MKS 4 0.1 UF 630 VDC 6X15X26.5 P
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6935
$0.6935
101
$0.669798
$67.649598
201
$0.62795
$126.21795
501
$0.5909
$296.0409
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Size / Dimension | 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKS 4 |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 400V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |