WIMA
型号:
MKS4J042206I00MSSD
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MKS 4 2.2 UF 630 VDC 17X34.5X31.
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.351
$4.351
101
$4.175298
$421.705098
201
$3.914
$786.714
501
$3.68221
$1844.78721
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.358" (34.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Size / Dimension | 1.240" L x 0.669" W (31.50mm x 17.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKS 4 |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 400V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |