Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MKT1813610065
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 10UF 10% 63VDC AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7785
$4.7785
10
$4.30255
$43.0255
50
$3.72894
$186.447
100
$3.2509
$325.09
500
$2.677195
$1338.5975
1000
$2.48597
$2485.97
2500
$2.438156
$6095.39
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | - |
| Size / Dimension | 0.571" Dia x 1.240" L (14.50mm x 31.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKT1813 |
| Voltage Rating - DC | 63V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 40V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |