CreeLED, Inc.
型号:
MLBAWT-A1-0000-000WDT
品牌:
封装:
SMD
批次:
-
描述:
LED XLAMP COOL WHITE 7000K 4SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.247
$0.247
10
$0.23465
$2.3465
50
$0.228
$11.4
100
$0.20995
$20.995
200
$0.19095
$38.19
500
$0.178828
$89.414
请发送询价,我们将立即回复。

| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Cool |
| Height - Seated (Max) | 0.052" (1.33mm) |
| CRI (Color Rendering Index) | 75 (Typ) |
| Current - Test | 80mA |
| Current - Max | 175mA |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 102 lm/W |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Thermal Resistance of Package | 25°C/W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMD |
| Series | XLamp® ML-B |
| Package / Case | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | 27lm (24lm ~ 31lm) |
| Base Product Number | MLBAWT |
| CCT (K) | 7000K |