MLF12JTD750R
Stackpole Electronics Inc
型号:
MLF12JTD750R
封装:
0207
描述:
RES 750 OHM 5% 1/2W MELF 0207
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0207
Ratings -
Resistance 750 Ohms
Series MLF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W