Stackpole Electronics Inc
型号:
MLF14FTC501K
封装:
0204
批次:
-
描述:
RES 501K OHM 1% 1/4W MELF 0204
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.209
$0.209
10
$0.17955
$1.7955
25
$0.13034
$3.2585
50
$0.09462
$4.731
100
$0.07011
$7.011
250
$0.053846
$13.4615
500
$0.042408
$21.204
1000
$0.029364
$29.364
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thin Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0204 |
| Resistance | 501 kOhms |
| Series | MLF |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | MELF, 0204 |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |