MLF14FTC61K9
Stackpole Electronics Inc
型号:
MLF14FTC61K9
封装:
0204
描述:
RES 61.9K OHM 1% 1/4W MELF 0204
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0204
Resistance 61.9 kOhms
Series MLF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W