首页 / 固定电感器 / MLF2012DR10JTD25
minImg
MLF2012DR10JTD25
TDK Corporation
型号:
MLF2012DR10JTD25
封装:
0805 (2012 Metric)
描述:
FIXED IND 100NH 300MA 150MOHM SM
库存 : 4138
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 20 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Series MLF
Inductance 100 nH
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 400MHz