MLFA1FTC120K
Stackpole Electronics Inc
型号:
MLFA1FTC120K
描述:
RES 120K OHM 1% 1W MELF 0207
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 120 kOhms
Series MLFA
Power (Watts) 1W