MLFA25JTD43K0
Stackpole Electronics Inc
型号:
MLFA25JTD43K0
封装:
0204
描述:
RES 43K OHM 5% 0.4W MELF 0204
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0204
Ratings AEC-Q200
Resistance 43 kOhms
Series MLFA
Power (Watts) 0.4W