TDK Corporation
型号:
MLG0603S18NJT000
品牌:
封装:
0201 (0603 Metric)
批次:
-
描述:
FIXED IND 18NH 150MA 1.2 OHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1425
$0.1425
10
$0.1311
$1.311
25
$0.11666
$2.9165
50
$0.09918
$4.959
100
$0.087495
$8.7495
250
$0.08018
$20.045
500
$0.072903
$36.4515
1000
$0.061237
$61.237
2500
$0.052488
$131.22
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 MHz |
| Q @ Freq | 6 @ 100MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Current Rating (Amps) | 150 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0201 (0603 Metric) |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.2Ohm Max |
| Series | MLG |
| Inductance | 18 nH |
| Type | Multilayer |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 2.2GHz |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ceramic, Non-Magnetic |