MLP193M7R5EK0A
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
MLP193M7R5EK0A
描述:
CAP ALUM 19000UF 20% 7.5V FLTPCK
用户指南
Polarization -
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 1.000" (25.40mm)
Voltage - Rated 7.5 V
Size / Dimension 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm
Series MLP
Package / Case FlatPack, Tabbed
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 19000 µF