首页 / 固定电感器 / MLP2520S4R7ST0S1
minImg
MLP2520S4R7ST0S1
TDK Corporation
型号:
MLP2520S4R7ST0S1
封装:
1008 (2520 Metric)
描述:
FIXED IND 4.7UH 1A 143 MOHM SMD
库存 : 5313
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 143mOhm Max
Series MLP
Inductance 4.7 µH