Panduit Corp
型号:
MLT2.7WH-LP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING SIL 450LBS 10.2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.8145
$1.8145
100
$1.522945
$152.2945
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 450 lbs (204.12 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Pan-Steel® Wave-Ty™ |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.850' (259.08mm, 10.20") |
| Length - Approximate | 10.25" |
| Width | 0.310" (7.87mm) |
| Bundle Diameter | 2.70" (68.60mm) |
| Base Product Number | MLT2.7 |